Szybki kontakt

Tel: 530260592
Tel: 518987957

e-mail:

Odstraszanie ptaków

odstraszanie ptaków

Stosujemy różne sposoby na odstraszanie ptaków, które przesiadują nam na balkonach i parapetach, szukając miejsca do założenia sobie gniazda. Niektóre metody są nieskuteczne, inne niehumanitarne. Aby pozbyć się problemu ptaków, które brudzą nasz balkon i gruchają wciąż na oknach, wystarczy skontaktować się z nami, a my uporamy się z Państwa problemem szybko i skutecznie.

Gdy każdego dnia do Twojego okna lub na balkon przylatują gołębie i inne ptactwo, pozostawiając po sobie nieprzyjemne zanieczyszczenia, warto zacząć działać. Odchody ptaków mogą być groźne dla zdrowia naszych zwierząt, a wychodząc na balkon, możemy przynosić bakterie do domu, roznosząc je następnie po powierzchni. Tym bardziej w przypadku problemów z odstraszaniem ptaków, potrzebny jest specjalista.

Zajmujemy się odstraszaniem ptaków różnymi metodami. W zależności od miejsca, a także od tego z jakimi ptakami najczęściej mamy problem. Oferujemy nie tylko usługę odstraszania gołębi z balkonów, ale także odstraszania ptaków z pól i ogrodów. Dosyć wywieszania torebek foliowych, na które ptactwo po czasie przestaje reagować. Czas zacząć działać sprawdzonymi, profesjonalnymi metodami.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

530 260 592
518 987 957

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie