Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Dezynsekcja Gdańsk

Nasza firma DDDS zapewnia dezynsekcję, dezynfekcję, deratyzację oraz ozonowanie z dojazdem na terenie Gdańska i okolic. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm, właścicieli lokali użytkowych, którzy chcą skorzystać z dezynfekcji lub dezynsekcji, bądź też sprzątania.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który wykorzystujemy podczas pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a także metody wypracowane przez lata działalności na obszarze dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji.

Likwidacja pluskiew Gdańsk

Specjalizujemy się przede wszystkim w szeroko pojętej usłudze dezynsekcji, w tym w likwidacji pluskiew, karaluchów, prusaków, mrówek i innego typu robactwa. Dezynsekcję przeprowadzamy w mieszkaniach, biurach, lokalach użytku publicznego na terenie Gdańska. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz pełen profesjonalizm i dyskrecję.

W przypadku usługi odpluskwiania, podczas pracy wykorzystujemy sprawdzoną i skuteczną metodę zamgławiania ULV, która pozwala dotrzeć do każdego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca. Przy pomocy specjalnego urządzenia rozpylamy mgłę ze środkiem biobójczym, który w kontakcie z insektami przyczynia się do ich likwidacji.

Dezynsekcja jest usługą szeroko polecaną nie tylko dla osób, które borykają się z problemem pluskiew, karaluchów, czy prusaków w mieszkaniu, ale także dla właścicieli sklepów spożywczych, lokali gastronomicznych, właścicieli biur, hoteli i tym podobne. Nasza firma zapewnia skuteczną i profesjonalną dezynsekcję z dojazdem na terenie Gdańska.

Ozonowanie - Dezynfekcja Gdańsk

Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Za sprawą ozonowania można skutecznie pozbyć się bakterii, grzybów, drobnoustrojów, a także nieprzyjemnego zapachu. Nasza firma specjalizuje się w dezynfekcji i ozonowaniu na terenie Gdańska. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, sklepów spożywczych, hurtowni, szpitali, magazynów i nie tylko.

Ozonowanie jest usługą szeroko polecaną wszędzie tam, gdzie chcemy zapewnić sterylne warunki. Przy pomocy ozonu możemy całkowicie zniwelować nieprzyjemny zapach, a także pozbyć się pleśni, grzybów i bakterii. Ozonowanie jest doskonałą opcją dla osób, które chcą skutecznie zdezynfekować otoczenie po przebytej chorobie wywołanej między innymi wirusem Covid-19.

Dezynfekcja lokalu w postaci ozonowania daje pewność czystości powietrza, zarówno pod kątem chemicznym, jak i biologicznym. Nasza firma od lat zajmuje się dezynfekcją oraz ozonowaniem mieszkań i lokali użytkowych z dojazdem na terenie Gdańska!

Zapraszamy serdecznie Klientów z Gdańska do kontaktu telefonicznego oraz zapoznania się z naszą szeroką ofertą dostępną na stronie WWW.

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie