Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Zwalczanie szczurów

zwalczanie szczurów

Gryzonie, które zamieszkały w naszym domu lub piwnicy, mogą stanowić dla mieszkańców nie lada problem. Nie pozwalają spokojnie spać, niszcząc wszystko, co znajdą na swojej srodze. Zwalczaniem szczurów zajmujemy się od lat, jako profesjonalna firma z doświadczeniem w tej branży.

Ze szczurami mogą mieć problem nie tylko mieszkańcy jednorodzinnych domów lub domków na wsi. W blokach, zwłaszcza piwnicach, szczury to gryzonie, które spotkać można najczęściej.

O ile w ciemnej piwnicy można pozwolić sobie na wysypanie trutki na szczury i myszy lub wystawić na nie pułapki, o tyle w domach nie jest to już takie proste. Nie chcielibyśmy, aby dziecko lub nasze zwierzę zjadło trutkę lub zraniło się pułapką. Jak zatem radzić sobie ze szczurami i innymi gryzoniami, które zamieszkują razem z nami?

Odpowiedź jest prosta, wystarczy zadzwonić po deratyzatora, który zajmie się niechcianymi lokatorami. Nasza firma od lat świadczy usługi deratyzacji, w tym między innymi likwidacji szczurów i myszy. Stosujemy skuteczne metody, które są bezpieczne dla otoczenia, a przynoszą zadowalające efekty. Dzięki metodom oraz środkom, których używamy, szczury nie będą już sprawiały żadnych kłopotów.

Zapraszamy do kontaktu!

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie