Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Usuwanie szerszeni

usuwanie szerszeni

Szerszenie stanową poważne zagrożenie dla człowieka. Wielokrotnie można było usłyszeć o przypadkach śmiertelnych, wywołanych właśnie ukąszeniem szerszenia. Walka z nimi na własną rękę jest bardzo groźna i niepolecana, dlatego w przypadku, gdy w okolicy naszego domu zobaczymy gniazdo szerszeni, natychmiast powinniśmy skontaktować się z firmą dezynsekcyjną.

Szerszenie lubią budować gniazda w osłoniętych, ciemnych pomieszczeniach i miejscach, gdzie będą miały sucho i gdzie nie dotrze również wiatr. Czasami trudno zlokalizować gniazdo szerszeni, dlatego nasz profesjonalny zespół  zajmujący się dezynsekcją i usuwaniem szerszeni, jest w stanie namierzyć i bezpiecznie zlikwidować gniazdo.

Usuwając szerszenie, nie naruszamy konstrukcji budynku. Ponadto lata doświadczenia w branży, pozwoliły nam wyuczyć się zachowania tych groźnych owadów i skutecznie działać w trakcie ich likwidacji.

Miejsce, w którym zostało usunięte gniazdo szerszeni, zawsze dokładnie oczyszczamy i spryskujemy specjalistycznym środkiem, który odstrasza szerszenie przed ponownym zagnieżdżeniem.

Jeśli w twoim domu lub przed domem szerszenie założyły swoje gniazdo, zadzwoń do nas, a my usuniemy problem profesjonalnie i skutecznie.

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie