Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Usuwanie pluskiew - Odpluskwianie

usuwanie pluskiew

Pluskwy są to małe owady, które żywią się krwią. Liczą sobie zaledwie 6 mm, lecz potrafią być uciążliwe, a nawet niebezpieczne. Bardzo często zdarza się, że zalęgają się w domach, najczęściej w łóżkach, gryząc śpiących w nim domowników.

Pluskwa domowa porusza się bardzo szybko,  a jej niewielki rozmiar utrudnia zobaczenie jej. Domowe sposoby na pozbycie się pluskiew, to tylko przedłużanie procesu walki z nimi i uodpornianie owadów na środki chemiczne. W przypadku, gdy zobaczymy w domu pluskwy, należy od razu zgłosić się do specjalistów, którzy profesjonalnie zajmują się odpluskwianiem.

Pluskwy mogą zostać przyniesione do domu z zewnątrz. Istnieje także ryzyko, że sami przywieźliśmy pluskwy z wakacji! Sposobów na wniesienie pluskiew do naszego domu jest bardzo dużo, lecz sposobów na walkę z nimi jest niewiele, gdyż najskuteczniejszą metodą jest usuwanie pluskiew przez firmę zajmującą się dezynsekcją.

Jako doświadczona firma, która od lat oferuje usługi dezynfekcji, dezynsekcji, a także odpluskwiania mieszkań, oferujemy pomocy w usunięciu pluskiew na dobre!

Stosujemy tylko profesjonalne, zaufane środki, które skutecznie radzą sobie z pluskwami.

Likwidację pluskiew wykonujemy w Łodzi oraz na terenie Pabianic, czy Zgierza i okolic!

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie