Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Usuwanie karaluchów

usuwanie karaluchów

Karaluchy inaczej zwane jako karczany, to owady, które choć nie posiadają ssąco-kujących narządów, to i tak stanowią dla ludzi wielkie utrapienie.

Karaluchy mogą żyć w najróżniejszych środowiskach, zatem przetrwają zarówno zimno, jak i upały. Żywią się odpadkami, papierem, martwymi owadami i tym podobne, zatem środowisko domowe jest dla nich najlepszym miejscem do zalęgnięcia się. Nawet dobrze wysprzątany dom może stanowić doskonałe lokum dla karaluchów, gdyż potrafią one przetrwać nawet do miesiąca bez pożywienia!

Stosowanie tanich środków owadobójczych na karaluchy lub prusaki, może je tylko uodpornić, a efekt uzyskany przez takie działanie, będzie odwrotny do zamierzonego. Wysoka wytrzymałość karaluchów sprawia, że zwykłe środki kupowane w sklepach nie zlikwidują problemu karaluchów, a jedynie uodpornią je na dalsze produkty chemiczne. Właśnie dlatego w trakcie wali z karaluchami, niezbędna jest pomoc specjalistów, którzy stosują sile środki oraz skuteczne metody.

Jako firma z doświadczeniem, stosujemy do usuwania karaluchów lub prusaków specjalną metodę żelowania, opryskiwania lub zmgławienia ULV.  Dzięki temu, prusaki oraz karaluchy na pewno się nie namnożą, a walka z nimi będzie skuteczna.

 

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie