Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Likwidacja pluskiew Gdynia

Specjalizujemy się w dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji oraz sprzątaniu z dojazdem na terenie Gdyni i okolic! Skutecznie likwidujemy pluskwy, karaluchy, a także inne insekty. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone środki oraz profesjonalne metody.

Nasza firma działa w branży dezynsekcyjnej od lat, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Przeprowadzamy dezynsekcję i deratyzację w Gdyni, likwidując pluskwy zarówno w mieszkaniach, jak i lokalach użytku publicznego.

Dezynsekcja Gdynia

Podczas usługi dezynsekcji, korzystamy ze sprawdzonych i najbardziej skutecznych środków biobójczych. Ponadto odpluskwianie wykonujemy metodą zamgławiania ULV, która jest najlepsza i zapewnia najszybsze efekty. Zamgławianie ULV polega na rozprowadzeniu mgły ze środkiem biobójczym. Kropelki roztworu docierają w każdy, nawet najtrudniejszy kąt, dzięki czemu pluskwy i inne robactwo nie mają szans się przed nim ukryć.

Likwidujemy pluskwy u Klientów z Gdyni, dojeżdżając zarówno do domów, mieszkań, firm, szpitali, hoteli i innych miejsc użytku publicznego. Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz spółdzielni mieszkaniowych, czy właścicieli biur.

Dezynfekcja i ozonowanie

Oprócz dezynsekcji i deratyzacji, nasza firma DDDS wykonuje także dezynfekcję wraz z ozonowaniem na terenie Gdyni i okolic. W ramach oferty zapewniamy usługę sprzątania, skupiając się między innymi na dezynfekcji lokalu. W miejscach, które wymagają nienagannej sterylności, przeprowadzamy ozonowanie, czyli najbardziej skuteczną metodę dezynfekcji.

Ozonujemy pomieszczenia w szpitalach, magazynach, sklepach na terenie Gdyni. Dla Klientów indywidualnych, którzy chcą skorzystać z usług sprzątania w mieszkaniach, polecamy opcję dezynfekcji, dzięki której pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu oraz wszelkich bakterii i grzybów z otoczenia.

Zapraszamy Klientów z Gdyni do skorzystania z usług dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji ze strony naszej firmy DDDS!

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie