Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Ozonowanie i odgrzybianie mieszkań

Jedną ze skutecznych metod dezynsekcji jest ozonowanie, czyli likwidacja za pomoca ozonu, nieprzyjemnych zapachów, obecnych nie tylko w domach, ale także w magazynach i innych pomieszczeniach. Dzięki ozonowaniu można oczyścić powietrze oraz wodę z bakterii, grzybów i drobnoustrojów.

Ozonowanie wykorzystywane jest w miejscach, w których wymagana jest nieskazitelna czystość i sterylność. To sposób na wyeliminowanie przykrych zapachów, a także zarodników pleśni i grzybów.

Jak sama nazwa wskazuje, ozonowanie jest działaniem z wykorzystaniem ozonu, czyli najsilniejszego z możliwych środków dezynfekujących. Jest on niezwykle skuteczny, dlatego stosuje się go w pomieszczeniach, które muszą cechować się nienaganną czystością i sterylnością. Jedną z ważniejszych zalet ozonu jest jego skuteczność i silne działanie, które nie pozwala uodpornić się nawet drobnoustrojom.

Ozonowanie daje pewność czystości powietrza, zarówno pod kątem chemicznym, jak i biologicznym. Oczyszczone powietrze w budynku, jest wolne od grzybów, wirusów i roztoczy.

Za pomocą ozonu można także odgrzybić mieszkanie, w którym pojawiły się pleśni i wilgoć, a w pomieszczeniach panuje nieprzyjemny zapach stęchlizny.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oferującą usługę ozonowania z dojazdem na terenie Łodzi oraz pobliskich okolic, Zgierza, Pabianic, Aleksandrowa Łodzkiego.

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie