Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Odkomarzanie

odkomarzanie

Usługa odkomarzania polega na zwalczaniu owadów latających, czyli  komarów oraz meszek tak, aby nie powodowały one dyskomfortu dla osób, które spędzają czas na działkach i w ogrodach.

Odkomarzanie wykonuje się przy pomocy specjalistycznych środków oraz metod, które dają gwarancję, że komary i meszki nie będą już uciążliwe. Jako profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją, oferujemy odkomarzanie przy pomocy metod chemicznych takich, jak metoda opryskowa lub poprzez zmgławianie.

Zmgławianie to opryskiwanie przestrzenne gorącą mgłą lub mgłą zimną. Poza wymienionymi sposobami chemicznymi, stosujemy także metody biologiczne oraz fizyczne. Wszystko wykonywane jest profesjonalnie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Metody stosowane przez nas w trakcie odkomarzania, wybierane są odpowiednio do otoczenia. Chemiczne sposoby takie, jak np zmgławianie są niebezpieczne dla organizmów żyjących w wodzie, dlatego gdy w pobliżu znajduje się staw lub oczko wodne, nie poleca się tej metody.

Odkomarzanie daje gwarancję, że komary przestana latać nad naszym uchem, uprzykrzając nam wolny czas lub gryząc nas i powodując nieprzyjemne swędzenie. Odkomarzanie daje pewność, że liczba komarów zmniejszy się, ponieważ zastosowane środki chemiczne uszkadzają funkcje życiowe komarów, nie dając im możliwości rozmnażania.

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie