Szybki kontakt

Tel: 530 260 592

e-mail: antarktyda69@onet.pl

Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja Puck

Nasza firma DDDS zapewnia wysokiej jakości usługi związane z dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją na terenie Pucka. Od wielu lat specjalizujemy się w skutecznej likwidacji pluskiew i innych insektów oraz szkodników. Ponadto wykonujemy również ozonowanie, czyli usługę skierowaną do właścicieli magazynów, sklepów spożywczych, hoteli, szpitali i tym podobne.

Nasz personel, to wysoko wykwalifikowane osoby, które posiadają doświadczenie w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Podczas pracy wykorzystujemy wypracowane metody oraz najlepszej jakości środki biobójcze, które pozwalają nam świadczyć usługi profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Ozonowanie Puck

Jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji jest ozonowanie, czyli likwidacji bakterii, zarazków, grzybów przy pomocy ozonu. Ozonowanie jest usługą szczególnie polecaną w miejscach, które wymagają całkowitej sterylności. Ten rodzaj dezynfekcji wykorzystywany jest w szpitalach, magazynach, sklepach spożywczych, czy hoteli.

Nasza firma oferuje ozonowanie z dojazdem na terenie Pucka. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm, producentów. Za pomocą ozonowania pozbywamy się nie tylko bakterii, grzybów, wszelkich zarazków, czy drobnoustrojów, ale także nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcja jest usługą, którą wykonujemy także w przypadku sprzątania po zmarłych. W miejscu zgonu najczęściej panuje specyficzny zapach, który można usunąć jedynie profesjonalnym ozonowaniem.

Odpluskwianie

W ramach usług wykonujemy odpluskwianie, czyli skuteczną likwidację pluskiew i innych insektów z dojazdem na terenie Pucka. Metodą wykorzystywaną przez naszą firmę DDDS podczas odpluskwiania, jest metoda zamgławiania ULV. Polega ona na rozprowadzaniu mgły ze środkiem biobójczym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc.

Likwidujemy pluskwy na terenie Pucka, zarówno w mieszkaniach, hotelach, biurach, a także innych lokalów użytku publicznego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu umówienia się na usługę.

530-260-592

Dezynfekcja

Dezynsekcja

Deratyzacja

i

Sprzątanie